MASAŻ

Masaż to idealne rozwiązanie dla osób, którym na co dzień brakuje oddechu i możliwości odpoczynku.

Sam zabieg wykonywany jest w delikatny, powolny sposób, sprzyjający rozluźnieniu.

Nieraz zdarza się, że uczestnicy zabiegu odprężają się tak głęboko, że zapadają w krótką drzemkę.

Po zabiegu czują się doskonale: świeżsi, zrelaksowani, głęboko wypoczęci. Masaże mogą być całościowe lub częściowe.


Z masażu szczególnie powinny skorzystać osoby które:

prowadzą siedzący lub stojący tryb pracy, pracują fizycznie lub umysłowo, rzadko wyjeżdżają na wczasy z różnych przyczyn, pracują pod dużą presją, dla osób które skarżą się na bóle stawowe i mięśniowe, są przemęczeni i zestresowani, dla tych którzy mają mało odpoczynku i snu.

MASAŻ TWARZ - SZYJA - DEKOLT

Masaż twarzy jest jednym z najbardziej precyzyjnych masaży, które można wykonać w celach leczniczych, relaksacyjnych, ale przede wszystkim kosmetyczno-pielęgnacyjnych.

Dzięki niemu skóra zyskuje zdrowszy koloryt, staje się gładsza, jędrna i elastyczna,
a zmarszczki są mniej widoczne. To niesie ze sobą wiele korzyści leczniczych. Stosuje się go między innymi w leczeniu porażenia nerwu twarzowego, niektórych problemów związanych ze skórą, zmniejszeniu obrzęków, łagodzeniu blizn, uwolnieniu z toksyn, zmniejszeniu opuchlizn pod oczami. Polecany jest w celach relaksacyjnych, poza tym łagodzi stres i napięcie mięśniowe.

Złuszcza martwe komórki naskórka i ułatwia oddychanie skóry. Pobudza układ krwionośny
i limfatyczny. Polepsza pracę gruczołów potowych i łojowych. Sprawia, że toksyny są szybciej uwalniane z organizmu. Przyspiesza regenerację skóry i gojenie. Dzięki niemu lepiej wchłaniają się substancje czynne zawarte w preparatach. Dzięki niemu skóra staje się zdrowa, gładka, jędrna i nabiera ładnego kolorytu. Jest odprężona i wygląda na młodszą. Poprawia się również owal twarzy.

Cena od 70 zł
Czas trwania od 40 min.

MASAŻ KLASYCZNY

Masaż klasyczny to metoda leczenia wewnętrznych oraz zewnętrznych objawów chorobowych, a w wielu przypadkach także przyczyn chorobowych. Polega na mechanicznym drażnieniu tkanek. Wywiera pośredni i bezpośredni wpływ na organizm. Składa się z wielu chwytów, ruchów oraz opracowań, których celem jest nie tylko leczenie, ale także zapobieganie wielu chorobom.
Masaż klasyczny jest dodatkowo integralną częścią odnowy biologicznej. Na podstawie badań oraz obserwacji stwierdzono, iż spośród znanych metod masażu, to właśnie masaż klasyczny jest najskuteczniejszym rozwiązaniem w leczeniu chorób narządu ruchu.

Cena od 80 zł 

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny jest jedną z form masażu, której głównym celem jest poprawa stanu psychosomatycznego osoby masowanej poprzez odprężenie ciała i umysłu oraz zniwelowanie skutków stresu i zmęczenia w organizmie. Jest to zabieg naturalny polegający na mechanicznej stymulacji tkanek organizmu za pomocą rąk terapeuty. Oddziałuje on na skórę, tkankę łączną, tkankę tłuszczową, mięśnie, ścięgna, więzadła, powięzi, zakończenia nerwowe w skórze, układ krwionośny i limfatyczny a także na ośrodkowy układ nerwowy i układ hormonalny czyli na umysł i emocje człowieka. Ponieważ wywiera bezpośredni i pośredni wpływ na organizm, stanowi integralną część odnowy biologicznej.

Cena od 90 zł

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż wskazany jest dla każdego, kto potrzebuje wyciszenia, głębokiego relaksu i odprężenia. Działanie relaksacyjne masażu oparte jest przede wszystkim o dotyk i ciepło. Poza tym ciepło i zimno wykazują dodatkowe działania: pobudzanie krążenia, niwelowanie napięć mięśniowych i emocjonalnych, działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, poprawa odżywienia i dotlenienia skóry, zwiększenie głębokości oddechu

Cena od 90 zł

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż bańką chińską doskonale sprawdza się jako zabieg antycellulitowy, ujędrniający oraz modelujący sylwetkę ciała. Wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej, a jego niewątpliwe zalety znane są od ponad 3000 lat.
Ogromną zaletą tego masażu jest uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Sugeruje się wykonanie serii masaży bańką chińską, w skład której wchodzi 6-10 zabiegów wykonywanych w odstępach 2-3 dniowych.
Masaż bańką chińską znajduje się w czołówce najskuteczniejszych, nieinwazyjnych zabiegów redukujących cellulit, nadmierną tkankę tłuszczową oraz ujędrniających skórę.

Cena od 70 zł 

MASAŻ PAŁECZKAMI BAMBUSOWYMI

Masaż bambusem jest orientalnym masażem relaksacyjnym wykonywanym przy użyciu pałeczek bambusa, za pomocą których roluje się ciało. Pałeczki bambusa wykorzystywane do masażu mają różne grubości i długości – są przystosowane do poszczególnych technik oraz do wielkości ciała.
Pałeczki przed każdym zabiegiem są odpowiednio przygotowywane poprzez dokładne umycie, zdezynfekowanie oraz podgrzewanie i utrzymywanie podwyższonej temperatury, tak aby podczas masażu oddawały ciepło.
Masaż bambusem trwa najczęściej od 30 do 60 minut.

Cena od 90 zł