ZABIEGI NA CIAŁO

Zabiegi na ciało skierowane są do osób chcących zadbać o wygląd, formę i estetykę swojego ciała oraz dla osób odchudzających się lub na diecie, lub po odchudzaniu. Zabiegi przeznaczone są również dla osób z problemami cellulitu, rozstępów, wrastających włosków, trądziku.

OPALANIE NATRYSKOWE

Bezinwazyjny, bezpieczny, szybki zabieg trwający około 15min bez szkodliwego działania promieniowania UV.
Produkt płynu opalizującego jest bogaty w organiczne olejki, które nawilżają i regenerują ciało. Szybki efekt już po jednym zabiegu, zalecany przez dermatologów. Mogą stosować go osoby, które nie mogą opalać sie na słońcu i w solarium,
a także osoby z pieprzykami, bielactwem oraz kobiety w ciąży i młodzież. Doskonały zabieg przed przyjęciami, weselami, studniówkami, sylwestrem a także na co dzień.

Cena za nogi lub tułów 60 zł,
całe ciało 110 zł 

ZABIEG ULTRADŹWIĘKAMI NA CIAŁO

Fale ultradźwiękowe są falami o niskiej częstotliwości, przekraczającej granice słyszalności ucha ludzkiego, które wykazują skuteczne działanie terapeutyczne, między innymi przeciwbólowe i przeciwzapalne. To bezpieczna, nieinwazyjna i łagodna terapia, nie tylko często zalecana przez lekarzy,
ale i z powodzeniem wykorzystywana w zabiegach kosmetologii.
Za pomocą ultradźwięków wtłaczane są ampułki lub serum ujędrniające, wyszczuplające ze składnikami aktywnymi,
a także przeciwbólowe leki w postaci maści lub żeli, najlepiej po masażu lub przed.

Cena przy masażu dopłata 30 zł

PEELING KOSMETYCZNY NA CIAŁO Z MASAŻEM

Peeling w połączeniu z masażem ciała, to delikatne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry, stosowany w celu przyśpieszenia procesu odnowy i regeneracji naskórka. Zabieg ten polega na dokładnym masażu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi zawierającymi drobinki ścierające. Po czym oczyszczenie pilingu specjalną chustą zabiegową nałożenie odżywczego balsamu na ciało lub olejku/oliwki i wmasowanie profesjonalnymi ruchami techniki masażu relaksacyjnego.

Cena od 100zł 

DEPILACJA WOSKIEM 

Depilacja woskiem to szybka i dość skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia z miejsc takich jak nogi, pachy i okolice bikini. Polega na mechanicznym wyrwaniu włosków przy użyciu płynnego wosku naturalnego. Nakłada się go na wybrane miejsce, czeka, aż zastygnie, a następnie odrywa się go razem z włoskami i ich cebulkami. Po zabiegu depilacji woskiem skóra jest gładka przez okres od 2 do 5 tygodni.

Zabieg depilacji woskiem mogą wykonywać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy najczęściej chcą usunąć zbędne owłosienie z pleców, klatki piersiowej czy spod pach.
Depilacja woskiem nie przyniesie też zamierzonych efektów w przypadku, kiedy włoski są zbyt krótkie – włoski muszą być zapuszczone.
Depilacja obszarów ciała-wąsik, okolica twarzy, bródka, nogi, pachy, bikini, ręce, u mężczyzn - klatka piersiowa, plecy, barki.

Cena w zależności od obszaru ciała.